Çanakkale Adliyesi İcra Katibi Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı’na icra katibi alımı için yapılan başvuruların sonuçları açıklanmaya başladı. İlk açıklama Çanakkale adliyesinden geldi.

Çanakkale adliyesi icra katibi alımı için gerçekleşecek uygulama sınavına katılma hakkını kazananların listesi açıklandı.

27 Ocak 2017 tarihinde tamamının açıklanacağı daha önce belirtilen icra katibi alımı için sınavı gerçekleştirecek komisyonlardan birisi olan Çanakkale Adliyesi’nden beklenen duyuru geldi. Sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi açıklandı.

Çanakkale Adliyesi’nden yapılan resmi bilgilendirme şu şekilde ; “Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda İcra Katipliği için alınan başvuruların değerlendirilmesi sonucu uygulama sınavına girmeye hak kazananların listesi aşağıda yayınlanmıştır. İcra katipliği uygulama sınav tarihi olan 4 Şubat 2017 Cumartesi günü adayların saat 09.00 da Çanakkale Adliyesinde hazır bulunmaları, sınav giriş belgelerini sınav gününden önce Çanakkale Adalet Komisyonu Başkanlığından temin etmeleri, il dışından gelen adayların ise sınav saatinden en az 1 saat önce gelerek sınav giriş belgelerini almaları gerekmektedir. F ve Q klavyeden uygulama sınavına girecek adayların listesi de ayrı ayrı yayınlamış olup, adayların klavye türlerini kontrol etmeleri, varsa değişiklik taleplerini sınav gününden önce komisyonumuza dilekçe ile talepte bulunmaları halinde gerekli değişiklik yapılacaktır. Uygulama sınavında başarılı olup sözlü sınava girmeye hak kazananlara ilişkin belgeler ayrıca istenilecektir. (Bilgisayar veya daktilo ile doldurulmuş 4 adet fotoğraflı Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, nüfus kayıt örneği, başvuru sırasında gönderilmemiş ise askerlik durum belgesi.) İcra katipliği uygulama sınavına giren adayların sınav günü giriş belgeleri ile nüfus cüzdanlarının mutlaka yanlarında bulundurmaları tebliğ ve ihtar olunur. 26/01/2017”

KONUYA İLİŞKİN DETAYLI BİLGİLENDİRME İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER KOMİSYONLARIN DA KISA SÜRE İÇERİSİNDE BAŞVURU SONUÇLARINI AÇIKLAMASI BEKLENİYOR

Bir Cevap Yazın